Reference

Veronika

Stani, jeste jednou moc dekujeme za Tvou podporu pri porodu. Byt to byla rychlovka, jsem rada, zes u porodu byla se mnou spolu s mym pritelem a byla mi tak oporou a tichym poradcem pri jednani v porodnici. Oba si cenime pomoci. Ja jsem nejvic rada, ze mame velmi podobne predstavy o porodu a tak pri shaneni duly jsem mela jasno hned po nasi prvni schuzce, jeste jednou moc dekujeme!!! “

Ivana

Staňka byla mé nejlepší rozhodnutí, které jsem v souvislosti s porodem mohla udělat :) Byla obrovskou oporou nejen pro mě, ale i pro manžela. Moc děkuji za tvou pomoc, starost a podporu během celého porodu i po něm! Díky tobě na něj můžu vzpomínat jako na krásný zážitek! “

Marie

"Staňka-dula bylo to nejlepší rozhodnutí, jaký jsem mohla udělat, co se týká porodu. Byla naprosto úžasná!!! Ještě v těhotenství mi velmi pomáhala, jak s přípravou na porod, jak se z toho nezbláznit, když jsem přenášela, tak hlavně při porodu a po něm. Moc mne psychicky podpořila, bez ní bych to dávala jen stěží. Měla jsem těžký porod a se Staňkou jsme to zvládly na jedničku. Věděla, kde sáhnout, abych se uvolnila, byla neskutečnou oporou po emocionální stránce. Vše fungovalo. Staňka je dulou se srdcem na pravém místě. Mám ji za to moc ráda. Vždy ochotná, naslouchá, pozitivní a opravdu ví, co dělá. Radost ji sledovat :) Děkuji moc Stani. Kdykoliv si řeknu o Tebe znovu!!!! Nikdy nebudu litovat."

Pavlína

"Děkuji za doprovod k porodu i za podporu kojení. Dneska bych se už nebála "otravovat" a zavolat Staňku hned na začátku porodu a jet do porodnice později i přes to, že jsme ji vytížili už předchozí den, kdy mi začala odtékat voda a porod nenastupoval...Hřejivé Staňčiny ruce na bedrech pomáhají víc, než obyčejná masáž....Ještě na začátku příjmu, kdy jsem se cítila o 50% lépe, než při odjezdu, jsem si říkala: "Co by tu teď tak dělala?" Dnes už to vím. Nemocniční služby ještě stále bohužel nezahrnují ani minimální fyzickou či psychickou podporu rodičky a ani nejhodnější sestřička z šestinedělí mi nedokázala poradit nad rámec svých zavedených postupů. Staňka byla vždy po ruce i dříve, než jsem o cokoli požádala, zato sestřičky jsem se musela domáhat a ještě mi její zdravotnická pomoc vyřešila jen část problému... "  

Martina

"Stanko, jeste jednou moc dekujeme. Vsechno probehlo, jak jsem chtela, byla jste uzasna pomoc! Diky vam se i manzel skvele zapojil :) ja se citim vyborne, ani jsem to tak necekala. Mockrat dekujeme, byl to krasny porod i pres tu bolest, na kterou jsem asi nebyla vubec pripravena :) krasny zbytek dne, dekuji za podporu a skvelou peci!" 

Monika

"Ma uzasna dulo Staňko, DEKUJU za dnesek i za tech par tydnu, co jsme se mely pred porodem, jsem vdecna Bohu že jsem Te mohla u sebe mit, moc jsi mi pomohla a i kdyz si myslim ze diky tomu, jaky to byl frkot, to muselo byt fyzicky narocne i pro Tebe, nic jsi na sobe nenechala znat, byla jsi skvela ..."   

Lucie

"Celý rituál byl moc příjemný, v nitru jsem cítila, jak moc je pro mě potřebný. Rituál plynul v krásné symbióze, léčil mě po tělesné stránce i té duchovní. Ve vaně - v lázni s bylinkami a oleji - jsem si uzavřela první porod i druhý porod a následné obvázání šátky tento pocit jen umocnil. Děkuji za Vaše milé a empatické provázení, jsem moc ráda za tento prožitek."

Petra

„Staňka mě naučila vázat šátek,v těhotenství a v šestinedělí psychicky podpořila a nedávno jsem absolvovala u Stáni Rituál zavíraní kostí po porodu, bylo to super, krásně jsem si u toho odpočinula a cítím se po něm tak nějak líp :)."

Pavla

"Paní Staňka mi velmi pomohla, když jsem měla pásový opar přes prso až na záda, v době kdy jsem kojila tříměsíční dcerku. Díky ní jsem kojit nepřestala a malá ode mne nic nechytila. Děkujeme."  

Mirka

„Pokud máte problém s kojením, či zvažujete poporodní péči, nebo chcete naučit vázat šátek - mohu jen a jen doporučit!
Paní je velice milá, ochotná a svoji práci dělá především srdcem! Moc dobře mě poradila a už se nyní těším, jak budu mít vlastní šátek a budeme šátkovat.“